KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899322
nr 1389 9322
Oidentifierad konstnär. "Rött djup". Signerad, daterad -63. Olja på duk, Motivet: ca 33x51 cm, yttermått inklusive ram: 54x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:47:35
5/4 19:37:26