KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899322

nr 1389 9322

Oidentifierad konstnär. "Rött djup". Signerad, daterad -63. Olja på duk, Motivet: ca 33x51 cm, yttermått inklusive ram: 54x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:47:35

5/4 19:37:26 1      Vinnande bud